13/02/2009: Το.Τ.Β.Ε.: Πρόσκληση για Τακτική Γενική Συνέλευση

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΠΗΛΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
ΤΟΠΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΒΟΡΕΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΤΟ.Τ.Β.Ε.)
ΕΔΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΤΜΗΜΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ, 54 124 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Θεσσαλονίκη 13-2-2009                                                          Αρ. Πρωτοκόλλου 85

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ

Η Διοικούσα Επιτροπή (Δ.Ε.) του Tοπικού Tμήματος Βόρειας Ελλάδας της Ελληνικής Σπηλαιολογικής Εταιρείας (Ε.Σ.Ε./ΤΟ.Τ.Β.Ε.) προσκαλεί τα Μέλη του στην ετήσια Τακτική Γενική Συνέλευση, που θα γίνει την Τετάρτη 18 Μαρτίου 2009, στις 19:00μ.μ. στην αίθουσα Δ22, ισόγειο της Σχολής Θετικών Eπιστημών του Α.Π.Θ., σύμφωνα με τα άρθρα 36-39 του καταστατικού της Ε.Σ.Ε. με τα παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης.

1. Γενικός απολογισμός της Δ.Ε. του Ε.Σ.Ε./ΤΟ.Τ.Β.Ε.

2. Ψήφιση εσωτερικού κανονισμού.

3. Διενέργεια αρχαιρεσιών για την ανάδειξη νέας Διοικούσας Επιτροπής για τη διετία 2009-20101.

4. Έγκριση προγράμματος σεμιναρίων σπηλαιολογίας για το 2009.

Όσα μέλη επιθυμούν να θέσουν υποψηφιότητα για τη νέα Διοικούσα Επιτροπή καλούνται να υποβάλουν τις αιτήσεις τους μέχρι την Τετάρτη 11 Μαρτίου 2009.

Πριν από τη συνέλευση θα πραγματοποιηθούν εκδηλώσεις από μέλη της Ε.Σ.Ε.

Η Διοικούσα Επιτροπή

Ευαγγελία Τσουκαλά
Θεόδωρος Αστάρας
Κωνσταντίνος Βουβαλίδης

Υπενθυμίζεται ότι δικαίωμα ψήφου και εκλογής έχουν μόνο τα μέλη που είναι ταμειακά τακτοποιημένα
(να έχουν καταβάλει τη συνδρομή του τρέχοντος και του προηγούμενου έτους).